🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lightweight Nylon Plaque Down Jacket Navy Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 348002 |
$146.88
Original: $419.65
-65%Men's Lightweight Nylon Plaque Down Jacket Navy Size IT 52 / XL—
$419.65
$146.88More Images







Men's Lightweight Nylon Plaque Down Jacket Navy Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 348002 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 348002 |
























