🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Logo Patch Hoodie Black Size M
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 349975 |
$62.95
Original: $179.85
-65%Men's Logo Patch Hoodie Black Size M—
$179.85
$62.95More Images







Men's Logo Patch Hoodie Black Size M
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 349975 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 349975 |
























