
Men's Logo Print Oversized T-Shirt Black Size M
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 351000 |
Original: $179.85
-65%$179.85
$62.95More Images







Men's Logo Print Oversized T-Shirt Black Size M
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 351000 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 351000 |
























