🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lv Initials Belt Black Size Waist 36"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 36" |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Comments | Light scratches to buckle, please see last image. |
| SKU | 367923 |
$111.91
Original: $319.73
-65%Men's Lv Initials Belt Black Size Waist 36"—
$319.73
$111.91More Images








Men's Lv Initials Belt Black Size Waist 36"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 36" |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Comments | Light scratches to buckle, please see last image. |
| SKU | 367923 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 36" |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Comments | Light scratches to buckle, please see last image. |
| SKU | 367923 |
























