🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Lv Spread Embroidery T-Shirt White Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 325764 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Men's Lv Spread Embroidery T-Shirt White Size XS—
$333.05
$116.57More Images








Men's Lv Spread Embroidery T-Shirt White Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 325764 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 325764 |
























