🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maglione Tricot Jacket Navy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366148 |
$426.31
Men's Maglione Tricot Jacket Navy Size L—
$426.31
More Images











Men's Maglione Tricot Jacket Navy Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366148 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 366148 |
























