🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Maya 70Th Anniverary Down Jacket Red Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 350535 |
$799.33
Men's Maya 70Th Anniverary Down Jacket Red Size 2 / M—
$799.33
More Images










Men's Maya 70Th Anniverary Down Jacket Red Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 350535 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 350535 |
























