🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Medusa Head Denim Long Sleeve Shirt Blue Size IT 46 / UK S
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 361507 |
$158.53
Original: $452.95
-65%Men's Medusa Head Denim Long Sleeve Shirt Blue Size IT 46 / UK S—
$452.95
$158.53More Images












Men's Medusa Head Denim Long Sleeve Shirt Blue Size IT 46 / UK S
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 361507 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 361507 |
























