🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Metal Cargo Shorts Blue Size IT 48 / UK 32
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 24cm |
| SKU | 365615 |
$79.27
Original: $226.48
-65%Men's Metal Cargo Shorts Blue Size IT 48 / UK 32—
$226.48
$79.27More Images








Men's Metal Cargo Shorts Blue Size IT 48 / UK 32
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 24cm |
| SKU | 365615 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 24cm |
| SKU | 365615 |
























