🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Milano Puffer Down Jacket Navy Size IT 46 / S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 367469 |
$519.57
Men's Milano Puffer Down Jacket Navy Size IT 46 / S—
$519.57
More Images









Men's Milano Puffer Down Jacket Navy Size IT 46 / S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 367469 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 367469 |
























