🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Milano Sprayed Logo Hoodie White Size XS
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 346880 |
$81.60
Original: $233.14
-65%Men's Milano Sprayed Logo Hoodie White Size XS—
$233.14
$81.60More Images





Men's Milano Sprayed Logo Hoodie White Size XS
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 346880 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 346880 |
























