🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Bandana T-Shirt Navy Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 365955 |
$865.94
Men's Monogram Bandana T-Shirt Navy Size XL—
$865.94
More Images









Men's Monogram Bandana T-Shirt Navy Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 365955 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 365955 |
























