🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Baseball Shirt White Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks to back as pictured, could benefit from a dry clean. |
| SKU | 327377 |
$125.89
Original: $359.70
-65%Men's Monogram Baseball Shirt White Size L—
$359.70
$125.89More Images










Men's Monogram Baseball Shirt White Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks to back as pictured, could benefit from a dry clean. |
| SKU | 327377 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks to back as pictured, could benefit from a dry clean. |
| SKU | 327377 |
























