🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Canvas Horizon Soft Duffle 55 Suitcase Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 53cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Light scratches to back, please see last images. RRP £2380 |
| SKU | 360844 |
$1,165.69
Men's Monogram Canvas Horizon Soft Duffle 55 Suitcase Brown—
$1,165.69
More Images















Men's Monogram Canvas Horizon Soft Duffle 55 Suitcase Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 53cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Light scratches to back, please see last images. RRP £2380 |
| SKU | 360844 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 53cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Light scratches to back, please see last images. RRP £2380 |
| SKU | 360844 |
























