🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Gradient Jumper Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343608 |
$699.41
Men's Monogram Gradient Jumper Black Size S—
$699.41
More Images







Men's Monogram Gradient Jumper Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343608 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343608 |
























