🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Gradient T-Shirt Blue Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 365603 |
$240.13
Original: $686.09
-65%Men's Monogram Gradient T-Shirt Blue Size L—
$686.09
$240.13More Images







Men's Monogram Gradient T-Shirt Blue Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 365603 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 365603 |
























