🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Gradient T-Shirt Navy Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 369553 |
$221.48
Original: $632.80
-65%Men's Monogram Gradient T-Shirt Navy Size L—
$632.80
$221.48More Images







Men's Monogram Gradient T-Shirt Navy Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 369553 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 369553 |
























