š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Logo Messenger Bag Black
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Very light rubbing to the corners. |
| SKU | 339981 |
$93.25
Original: $266.44
-65%Men's Monogram Logo Messenger Bag Blackā
$266.44
$93.25More Images













Men's Monogram Logo Messenger Bag Black
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Very light rubbing to the corners. |
| SKU | 339981 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Very light rubbing to the corners. |
| SKU | 339981 |
























