š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Mix Cashmere Cardigan Black Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 366391 |
$599.50
Men's Monogram Mix Cashmere Cardigan Black Size Lā
$599.50
More Images








Men's Monogram Mix Cashmere Cardigan Black Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 366391 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | L |
| Material | Cashmere |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 366391 |
























