🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Pocket T-Shirt Navy Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367720 |
$93.25
Original: $266.44
-65%Men's Monogram Pocket T-Shirt Navy Size XS—
$266.44
$93.25More Images







Men's Monogram Pocket T-Shirt Navy Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367720 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 367720 |
























