🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Monogram Taigarama Coin Card Holder Blue
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 8cm |
| Width | 14cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 345998 |
$100.25
Original: $286.43
-65%Men's Monogram Taigarama Coin Card Holder Blue—
$286.43
$100.25More Images










Men's Monogram Taigarama Coin Card Holder Blue
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 8cm |
| Width | 14cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 345998 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 8cm |
| Width | 14cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 345998 |
























