š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Original Ballistic Bomber Down Jacket Navy Size S
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 339261 |
$118.90
Original: $339.72
-65%Men's Original Ballistic Bomber Down Jacket Navy Size Sā
$339.72
$118.90More Images










Men's Original Ballistic Bomber Down Jacket Navy Size S
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 339261 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 339261 |
























