🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plain Wool Polo Shirt Navy Size IT 52 / UK XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354446 |
$53.62
Original: $153.21
-65%Men's Plain Wool Polo Shirt Navy Size IT 52 / UK XL—
$153.21
$53.62More Images







Men's Plain Wool Polo Shirt Navy Size IT 52 / UK XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354446 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Polo Shirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354446 |
























