🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 362773 |
$205.16
Original: $586.18
-65%Men's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 52 / XL—
$586.18
$205.16More Images








Men's Plaque Logo Down Jacket Black Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 362773 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 58cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 362773 |
























