🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Down Jacket Blue Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 337254 |
$114.24
Original: $326.39
-65%Men's Plaque Logo Down Jacket Blue Size IT 48 / M—
$326.39
$114.24More Images







Men's Plaque Logo Down Jacket Blue Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 337254 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 337254 |
























