🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Swim Shorts Blue Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 16cm |
| Comments | Item in good condition with small white marks on the back. |
| SKU | 343879 |
$186.51
Men's Plaque Logo Swim Shorts Blue Size XL—
$186.51
More Images









Men's Plaque Logo Swim Shorts Blue Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 16cm |
| Comments | Item in good condition with small white marks on the back. |
| SKU | 343879 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 16cm |
| Comments | Item in good condition with small white marks on the back. |
| SKU | 343879 |
























