đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo T-Shirt White Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 356789 |
$72.27
Original: $206.49
-65%Men's Plaque Logo T-Shirt White Size XL—
$206.49
$72.27More Images









Men's Plaque Logo T-Shirt White Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 356789 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 356789 |
























