🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Plaque Logo Windbreaker Black Size IT 46 / S
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 344789 |
$142.22
Original: $406.33
-65%Men's Plaque Logo Windbreaker Black Size IT 46 / S—
$406.33
$142.22More Images







Men's Plaque Logo Windbreaker Black Size IT 46 / S
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 344789 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 344789 |
























