🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Pocket Organiser Card Holder White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 11cm |
| Width | 8cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 369906 |
$130.56
Original: $373.02
-65%Men's Pocket Organiser Card Holder White—
$373.02
$130.56More Images






Men's Pocket Organiser Card Holder White
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 11cm |
| Width | 8cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 369906 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 11cm |
| Width | 8cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 369906 |
























