🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Political Campaign Logo Hoodie Black Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365622 |
$299.75
Men's Political Campaign Logo Hoodie Black Size S—
$299.75
More Images










Men's Political Campaign Logo Hoodie Black Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365622 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365622 |
























