🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Political Campaign Logo Hoodie Blue Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 365624 |
$226.48
Men's Political Campaign Logo Hoodie Blue Size S—
$226.48
More Images










Men's Political Campaign Logo Hoodie Blue Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 365624 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 365624 |
























