
Men's Political Campaign Logo Hoodie Charcoal Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 365623 |
Original: $279.77
-65%$279.77
$97.92More Images









Men's Political Campaign Logo Hoodie Charcoal Size S
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 365623 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Charcoal |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 365623 |
























