🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Re-Nylon OverShirt Black Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 337072 |
$179.51
Original: $512.90
-65%Men's Re-Nylon OverShirt Black Size M—
$512.90
$179.51More Images







Men's Re-Nylon OverShirt Black Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 337072 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 337072 |
























