🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Re-Nylon Plaque Logo Jacket Green Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Est Retail Price | £1600.0 |
| Colour | Green |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 333386 |
$121.23
Original: $346.38
-65%Men's Re-Nylon Plaque Logo Jacket Green Size S—
$346.38
$121.23More Images









Men's Re-Nylon Plaque Logo Jacket Green Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Est Retail Price | £1600.0 |
| Colour | Green |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 333386 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Est Retail Price | £1600.0 |
| Colour | Green |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 333386 |
























