🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Re-Nylon Plaque Logo Jacket Navy Size IT 54 / XXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 361834 |
$226.15
Original: $646.13
-65%Men's Re-Nylon Plaque Logo Jacket Navy Size IT 54 / XXL—
$646.13
$226.15More Images








Men's Re-Nylon Plaque Logo Jacket Navy Size IT 54 / XXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 361834 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 361834 |
























