🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Re-Nylon Plaque Logo Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 363825 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Men's Re-Nylon Plaque Logo Messenger Bag Black—
$333.05
$116.57More Images












Men's Re-Nylon Plaque Logo Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 363825 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 0.5cm |
| SKU | 363825 |
























