🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Rhinestone Logo Hoodie Black Size S
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 56.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 322852 |
$100.25
Original: $286.43
-65%Men's Rhinestone Logo Hoodie Black Size S—
$286.43
$100.25More Images






Men's Rhinestone Logo Hoodie Black Size S
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 56.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 322852 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 56.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 322852 |






















