🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Trio Handbag Khaki
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Khaki |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 335322 |
$104.91
Original: $299.75
-65%Women's Trio Handbag Khaki—
$299.75
$104.91More Images











Women's Trio Handbag Khaki
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Khaki |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 335322 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Khaki |
| Height | 15cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 335322 |






















