đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vertical Cabas Triomphe Tote Bag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 347910 |
$242.46
Original: $692.75
-65%Women's Vertical Cabas Triomphe Tote Bag Brown—
$692.75
$242.46More Images








Women's Vertical Cabas Triomphe Tote Bag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 347910 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 347910 |






















