🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Rive Gauche City Sailor Backpack Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 47cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 24cm |
| SKU | 364969 |
$445.29
Original: $1,272.27
-65%Men's Rive Gauche City Sailor Backpack Black—
$1,272.27
$445.29More Images








Men's Rive Gauche City Sailor Backpack Black
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 47cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 24cm |
| SKU | 364969 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 47cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 24cm |
| SKU | 364969 |
























