🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Seamless Tunnel Nylon Down Jacket Navy Size XL
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 357336 |
$153.87
Original: $439.63
-65%Men's Seamless Tunnel Nylon Down Jacket Navy Size XL—
$439.63
$153.87More Images








Men's Seamless Tunnel Nylon Down Jacket Navy Size XL
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 357336 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 357336 |
























