🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Skate Tartan OverShirt Red Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 309828 |
$25.64
Original: $73.27
-65%Men's Skate Tartan OverShirt Red Size M—
$73.27
$25.64More Images







Men's Skate Tartan OverShirt Red Size M
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 309828 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 309828 |
























