🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Skin Touch Nylon-Tc Jacket Black Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 349571 |
$67.61
Original: $193.17
-65%Men's Skin Touch Nylon-Tc Jacket Black Size S—
$193.17
$67.61More Images








Men's Skin Touch Nylon-Tc Jacket Black Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 349571 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 349571 |
























