🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Soft Shell-R Hooded Hoodie Navy Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 358697 |
$104.91
Original: $299.75
-65%Men's Soft Shell-R Hooded Hoodie Navy Size S—
$299.75
$104.91More Images










Men's Soft Shell-R Hooded Hoodie Navy Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 358697 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 358697 |
























