🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Spa Scale Print Swim Shorts Navy Size W32 / IT 48
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W32 / IT 48 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 326285 |
$106.58
Men's Spa Scale Print Swim Shorts Navy Size W32 / IT 48—
$106.58
More Images







Men's Spa Scale Print Swim Shorts Navy Size W32 / IT 48
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W32 / IT 48 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 326285 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W32 / IT 48 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 326285 |
























