🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Star Monogram Hoodie Black Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Neck tag loose |
| SKU | 346985 |
$333.05
Men's Star Monogram Hoodie Black Size S—
$333.05
More Images





Men's Star Monogram Hoodie Black Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Neck tag loose |
| SKU | 346985 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Neck tag loose |
| SKU | 346985 |
























