🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Striped Brushed Jumper Beige Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 330735 |
$86.26
Original: $246.46
-65%Men's Striped Brushed Jumper Beige Size S—
$246.46
$86.26More Images








Men's Striped Brushed Jumper Beige Size S
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 330735 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 330735 |
























