🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Striped Wool Logo Scarf Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 180cm |
| Width | 36cm |
| SKU | 333992 |
$58.29
Original: $166.53
-65%Men's Striped Wool Logo Scarf Brown—
$166.53
$58.29More Images




Men's Striped Wool Logo Scarf Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 180cm |
| Width | 36cm |
| SKU | 333992 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 180cm |
| Width | 36cm |
| SKU | 333992 |
























