🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Suit Trousers Black Size IT 50 / UK 34
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 48cm |
| Inner Leg | 77cm |
| SKU | 331767 |
$25.64
Original: $73.27
-65%Men's Suit Trousers Black Size IT 50 / UK 34—
$73.27
$25.64More Images







Men's Suit Trousers Black Size IT 50 / UK 34
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 48cm |
| Inner Leg | 77cm |
| SKU | 331767 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | IT 50 / UK 34 |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 48cm |
| Inner Leg | 77cm |
| SKU | 331767 |
























