🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Taiga Briefcase Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 37.5cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 327826 |
$109.57
Original: $313.07
-65%Men's Taiga Briefcase Bag Black—
$313.07
$109.57More Images













Men's Taiga Briefcase Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 37.5cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 327826 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 27cm |
| Width | 37.5cm |
| Depth | 8cm |
| SKU | 327826 |
























